Tere tulemast Kalevipoja Kala- ja Veefestivalile!
11. august 2018

Korraldaja:
Mustvee Vallavalitsus

Tel: 54004966
kasepaarm@mustvee.ee


Laada piletihinnad ja kauplejate kohamaksud on kirjeldatud allolevas riigiteataja lingis. https://www.riigiteataja.ee/akt/415072017003

Registreerimisel palume kindlasti märkida, kas ja milline on teie elektrivoolu vajadus.

Palume registreerimisel lisainfona märkida, kas soovite maksta ettemaksuarvega või koha peal. Kes soovivad maksta koha peal, neile ettemaksuarvet ei saadeta, seega registreerumise tagasisidet ei tule. Kui olete kodulehel kauplejate nimekirjas, oleme teie tulekuga arvestanud.


Head toitlustajad ja kokad!

Kalevipoja Kala- ja Veefestivali meeskond kutsub teid osalema ehtsas kalasupi keetmise võistluses festivali ajal. 14 aastat tagasi kui festivali traditsioon alguse sai, oli programmis ka kohapeal kalasupi keetmise võistlus, vahepealsete aastate jooksul on see osa festivali programmist üsna kokku kuivanud. Soovime sel aastal vana traditsiooni taas ausse tõsta ja loodame teie poolsele huvile võistlusest osa võtta. Millal te viimati saite kellegagi mõõtu võtta? Festivali melus võiks see olla ju päris põnev!? ®ürii koosseisu kuuluvad oma ala spetsialistid. Festivali meeskond omalt poolt pakub võistlejatele lisaks rohkele reklaamile tasuta pääsmeid kogu sündmusele (sh õhtune programm) ning uskuge, auhinnad on vaeva väärt! Pärast hindamist on kõigil võistlejatel õigus oma suppi müüa.

Info (võistluse tingimused) ja registreerimine: kasepaarm@mustvee.ee või telefonil 54004966 (Terje Lill)

Toetavad


Mustvee Vald